810

Čistič palivových systémů  Fuel System Treatment 375 ml Slučitelná s veškerými palivovými systémy zážehových a vznětových motorů. Obsahuje speciální chemické složení (Advanced Deposit Control Chemistry™) které čistí, domazává a dokonale chrání celý palivový systém. Obnovuje výkon, omezuje tvorbu škodlivých zplodin a zvyšuje ekonomii provozu. Je to speciální tekutina určená k čištění a ochraně palivových systémů zážehových a vznětových motorů. Tato tekutina je 10x účinější než ostatní podobné přípravky. Aplikace neškodí katalyzátorům a opakuje se po ujetí 5.000 km. POUŽITÍ: Obsah balení nalijte do nádrže až když je skoro prázdná. Doplňte palivem do celkového maximálního obsahu 55 litrů. V případě nižšího obsahu nádrže doplňte palivem na maximum. Celý postup opakujte každých 5.000 km.

380,00 Kč (s DPH)

Skladem u dodavatele

Čistič palivových systémů  Fuel System Treatment 375 ml

Slučitelná s veškerými palivovými systémy zážehových a vznětových motorů. Obsahuje speciální chemické složení (Advanced Deposit Control Chemistry™) které čistí, domazává a dokonale chrání celý palivový systém. Obnovuje výkon, omezuje tvorbu škodlivých zplodin a zvyšuje ekonomii provozu. Je to speciální tekutina určená k čištění a ochraně palivových systémů zážehových a vznětových motorů. Tato tekutina je 10x účinější než ostatní podobné přípravky. Aplikace neškodí katalyzátorům a opakuje se po ujetí 5.000 km.

POUŽITÍ:

Obsah balení nalijte do nádrže až když je skoro prázdná. Doplňte palivem do celkového maximálního obsahu 55 litrů. V případě nižšího obsahu nádrže doplňte palivem na maximum. Celý postup opakujte každých 5.000 km.

Array
  • Popis balení: 375 ml
  • Objem: 375 ml