07-0002613

MOL Dynamic Moto Street 4T 10W-40 je částečně syntetický motorový olej pro čtyřtaktní motocykly vysoce výkonný, částečně syntetický motorový olej pro moderní čtyřtaktní motocykly. Je to výborná volba pro mazání motorů motocyklů, choperů, off-roadových a sportovních motocyklů. Speciálně doporučený pro motocykly vybavené s nebo bez katalyzátoru a pro motocykly s mokrou spojkou.     Maximální ochranaDíky nejmodernější technologii aditiv vytváří na jednotlivých částech motoru ochranný film a zajišťuje tak trvalou a vyváženou ochranu motoru a spojky i při velkých zatíženích. Vynikající výkonSpeciálně vyvinutý ochranný film, který olej MOL Dynamic MOTO poskytuje, pozitivně upravuje provozní dynamiku motoru a zajišťuje tak menší tření, dokonalý převod a maximální potěšení z jízdy

130,00 Kč (s DPH)

Skladem

MOL Dynamic Moto Street 4T 10W-40 je částečně syntetický motorový olej pro čtyřtaktní motocykly vysoce výkonný, částečně syntetický motorový olej pro moderní čtyřtaktní motocykly. Je to výborná volba pro mazání motorů motocyklů, choperů, off-roadových a sportovních motocyklů. Speciálně doporučený pro motocykly vybavené s nebo bez katalyzátoru a pro motocykly s mokrou spojkou.

 
 
Maximální ochrana
Díky nejmodernější technologii aditiv vytváří na jednotlivých částech motoru ochranný film a zajišťuje tak trvalou a vyváženou ochranu motoru a spojky i při velkých zatíženích.

Vynikající výkon
Speciálně vyvinutý ochranný film, který olej MOL Dynamic MOTO poskytuje, pozitivně upravuje provozní dynamiku motoru a zajišťuje tak menší tření, dokonalý převod a maximální potěšení z jízdy.

Záruka spolehlivosti
Motorové oleje MOL Dynamic MOTO splňují přísná kritéria kladená výkonnostní normou JASO MA2 a dále v plném rozsahu splňují požadavky stanovené pro moderní a menší motory.

Delší životnost
Naše motorové oleje minimalizují ukládání nečistot a poskytují mimořádnou ochranu proti korozi a zajišťují tak delší životnost motoru a snižují nároky na údržbu.

Aplikace

  • Čtyřtaktní motocykly, Choppery, silniční a sportovní motocykly
  • Čtyřtaktní skútry a silniční motocykly
  • Motocykly se suchou a mokrou spojkou
  • Motocykly s katalyzátorem nebo bez katalyzátoru
  • Vzduchem nebo vodou chlazené motocykly
  • Motocykly se samostatnými nebo integrovanými převodovkami

 

Výkonové třídy, specifikace:

API SG
JASO MA2

 

 

Array
  • Viskozita: 10W-40
  • Popis balení: 1 litr
  • Obsah: 1 l

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

3 dalších produktů ve stejné kategorii: